Print Friendly, PDF & Email

پایگاه خبری یزد باما ؛ کارگاه دو روزه اصول و شیوه های فن بیان و سخنوری در یزد جمعه سی مهر ماه و جمعه هفتم آبان ماه برگزار می شود

پایگاه خبری یزد باما ؛مدیر مؤسسه فرهنگی هنری تک منظوره یار مهربان فرزندان یزد ضمن اعلام این خبر افزود: افزایش مهارت بیان و سخنوری از لازمه های ارتباط موفق در جامعه است و ضرورت دارد که دوره های آموزشی متعددی در این زمینه برگزار شود.

وی کسب مهارت بیان و شیوه های سخنرانی را برای همه مردم جامعه و بخصوص جوانان و نوجوانان و دانش آموزان و دانشجویان ضروری دانست و از مسؤولان نهادهای فرهنگی درخواست کرد از این فعالیت ها حمایت کنند.

احمدرضا قدیریان همکاری و همراهی برخی نهادهای فرهنگی با این اقدام فرهنگی را کمرنگ عنوان کرد و گفت: انتظار داشتیم که پس از برگزاری نخستین همایش فن بیان و سخنوری با حمایت برخی نهادهای فرهنگی شهر روبرو شویم که برخلاف انتظار، شاهد بازخوردها و برخوردهای دلسرد کننده ای بودیم.

وی از استقبال دوستداران فعالیتهای فرهنگی و حضور آنان در نخستین همایش و کارگاه فن بیان و سخنوری تقدیر و از حمایت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین رییس بنیاد نخبگان یزد در برگزاری دوره اول این کارگاه سپاسگزاری کرد.

گفتنی است که پس از استقبال بسیار خوب از نخستین همایش و کارگاه فن بیان و سخنوری، دوره دیگری از این کارگاه به صورت تخصصی تر و با حضور تعداد محدودی از علاقمندان در روزهای جمعه سی مهر ماه و جمعه هفتم آبان ماه با حضور حامد سلطانی مجری و گوینده شناخته شده شبکه تابان برگزار خواهد شد.