Print Friendly, PDF & Email

دبیر سومین دوره جشنواره ابوذر دریزد گفت:‌ مجموعا ۳۳۰ اثر به دبیرخانه این دوره جشنواره در استان ارسال شده که بعد از جمع بندی اولیه تحویل کمیته داوران می شود.

به گزارش پایگاه خبری یزدباما به نقل از خبرگزاری ایرنا- یزد ؛  ، “امیر رضازاده ” با بیان اینکه ۳۰ آذرماه آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره بوده است افزود: مشارکت اصحاب رسانه در قالب‌های مختلف جشنواره یاد شده مطلوب است.

وی اظهار کرد: «انتخابات»، «شعار سال»، «جهاد تبیین»، «پیوند رسانه و صنعت» و «مقابله با آسیب‌های اجتماعی» از محورهای این این دوره از جشنواره مورد اشاره است.

رضازاده «دستاوردهای انقلاب اسلامی»، «بسیج و حوزه اقدام»، «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی»، «مکتب شهید سلیمانی»، «امید و نشاط آفرینی»، «خانواده، جامعه و فرزندآوری» و «سبک زندگی ایرانی- اسلامی» را از دیگر محورهای جشنواره یاد شده بیان کرد.

مسئول بسیج رسانه شهرستان یزد با بیان اینکه «آب»، «فرزندآوری» و «جمعیت» از محورهای استانی این دوره جشنواره ابوذر است گفت: این جشنواره در قالب گزارش تحقیقی و تحلیلی، گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موش گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدیویی، مستند و پادکست برگزار می شود.

رضا زاده یادآور شد: «حمیدرضا عمادی»، «امیرترقی نژاد»، «محمودرضا رحمانی»، «عباس سلطانی» و «مهرداد جباری» هیأت داوران سومین دوره این جشنواره هستند.

وی در خصوص فرآیند داوری آثار نیز خاطرنشان کرد: با توجه به یکسان نبودن تجهیزات تولید محتوا در خبرگزاری‌ها، مطبوعات با صدا و سیما تولیدات خبرگزاری صدا و سیما و باشگاه خبرنگاران به صورت متمرکز و متناسب با ظرفیت تولید آن سازمان مقایسه و داوری خواهند شد.

رضا زاده اضافه کرد: اختتامیه این دوره جشنواره ۲۰ دیماه امسال با حضور شخصیت های استانی و کشوری در استان برگزار می شود.

وی مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این رویداد را نوید جریان سازی‌های متنوع و موثر در حوزه مدیریت شهری با مشارکت اصحاب رسانه ذکر کرد.