Print Friendly, PDF & Email

سرپرست روابط عمومی استانداری یزد با بیان اینکه فعالان حوزه روابط عمومی دستگاه های اجرایی نیازمند آموزش هستند، گفت: این مهم در اولویت برنامه های هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان است.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد ، علی صالحی روز دوشنبه در سومین گردهمایی مدیران و کارشناسان روابط عمومی نهادهای اجرایی استان در سال 97 افزود: برای برنامه ریزی فعالیت روابط عمومی ها با پیوست آموزشی، نشست های مستمری با هیات رئیسه شورای یاد شده و جهاد دانشگاهی یزد برگزار شد.
وی اظهار امیدواری کرد: تا یک ماه آینده پیوست آموزشی برنامه های شورا تدوین و اجرای آن آغاز شود.
صالحی که اسفند 1396 به عنوان سرپرست روابط عمومی استانداری یزد منصوب شد، در ادامه اظهار کرد: این شورا باید به سمت استقلال و ساماندهی امور حرکت کند.
این مسئول با تاکید بر لزوم استمرار نشست کارشناسان و مدیران روابط عمومی ها، یادآور شد: نشست بعدی روابط عمومی های استان ماه آینده به میزبانی گروه پیشگامان کویر یزد برگزار خواهد شد.
وی با قدردانی از حمایت های محمود زمانی قمی استاندار یزد از مجموعه روابط عمومی استانداری اظهار کرد: در ماه های اخیر فعالیت های مطلوبی از جمله نشست شورای اطلاع رسانی استان پس از 9 ماه و گردهمایی مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی برگزار شد.
صالحی با ابراز ناخرسندی از تنزل جایگاه روابط عمومی استانداری یزد از اداره کل به معاونت اداره کل حوزه استاندار در سال گذشته تصریح کرد: این اتفاق فقط برای تعدادی از استانداری ها رخ داد که مسئولان وقت باید در این خصوص پاسخگو باشند.
سرپرست روابط عمومی استانداری یزد با تاکید بر اینکه فضای نقد در استان نباید بسته یا خدشه دار شود، عنوان کرد: منتقد، مغرض نیست و نباید برای نقد ملاحظه کاری شود.
وی افزود: مدیران و دستگاه ها باید پاسخگوی انتقادهای مردم و رسانه ها باشند و سکوت در مقابل انتقادها با این توجیه که فضای نقد باز گذاشته شده است، قابل قبول نیست.
همچنین مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گفت: حوزه فعالیت روابط عمومی فقط به اطلاع رسانی ختم نمی شود و یکی دیگر از وظایف این نهاد پاسخگویی است که باید تقویت شود.
حجت الاسلام حسین زارع زاده، افزود: روابط عمومی خلاق و کارآمد می تواند بسیاری از فشارهای وارده به دستگاه متبوع خود را کم کند.
سومین گردهمایی مدیران و کارشناسان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی یزد به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در سالن همایش های امامزاده جعفر (ع) یزد برگزار شد.