Print Friendly, PDF & Email

فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: رسانه‌های گروهی با تولید محتوای مناسب در صف مقدم جهاد تبیین مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه خبری یزد باما به نقل از خبرگزاری ایرنا- یزد ؛حسین زارع کمالی روز دوشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز یزد و نشست با رییس و خبرنگاران این مجموعه افزود: فعالان رسانه با فعالیت‌های خبری خود در عمل افسران جنگ نرم و برای تحقق جهاد تبیین تلاش دارند.

فرمانده سپاه اغدیر یزد با قدردانی از فعالیت ایرنا  در انعکاس اخبار و گزارشهای سپاه الغدیر و بسیج در استان یزد افزود: جهاد تبیین و بصیرت افزایی آحاد مردم و جوانان موضوع مهمی است که باید با قوت توسط رسانه‌های گروهی پیگیری شود.

این مقام مسئول به توطئه فرهنگی، روانی، تبلیغاتی و رسانه‌ای دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی اشاره کرد که به شدت صورت می‌گیرد و گفت: باید رسانه‌های گروهی با همدلی بر اساس نیاز جامعه برای خنثی کردن اهداف استکبار جهانی بکوشند.

زارع کمالی به بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رسانه‌های گروهی باید برای تحقق این بیانیه که برای آینده کشور اهمیت فراوان دارد وظایف خود را بیش از گذشته انجام دهند.

وی بیان کرد: باید کارهایی که نظام اسلامی در ۴۳ سال گذشته در ابعاد مختلف انجام داده درست و دقیق برای مردم و جوانان بیان کنند که موجب جلب اعتماد و امید آفرینی است.

فرمانده سپاه الغدیر یزد به فعالیت و همکاری رسانه‌های گروهی با مجموعه بسیج و سپاه به خصوص در سیل اخیر در استان اشاره کرد و تداوم همکاری‌ها را خواستار شد.

در این دیدار همچنین مسئول بسیج رسانه سپاه الغدیر یزد ضمن قدردانی از ایرنا در پوشش فعالیت های این مجموعه در سطح استان، گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌ها را ارائه کرد.

علی‌محمد پارسائیان، ایجاد جبهه رسانه‌ای انقلاب و همچنین تشکیل کادر رسانه در طراز انقلاب اسلامی را جزو برنامه‌های مهم و محوری این مجموعه ذکر کرد.

وی به اهمیت برگزاری دوره‌های آموزشی و تقویت رسانه‌های مختلف گروهی استان یزد را در بخش‌های مختلف مورد تاکید قرار داد که امسال با قوت ادامه دارد.

در پایان با لوح سپاس از همکاری خبرگزاری جمهوری اسلامی ( مرکز یزد ) با سپاه الغدیر یزد، قدردانی به عمل آمد.