تا 31 مرداد ماه 1403
Print Friendly, PDF & Email

دبیر دومین جشنواره ملی شعر طنز عدلیه «دادخند»از تمدید مهلت ارسال اثر به این جشنواره تا ۳۱ مرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدباما ؛ حجت الاسلام «مهدی پرنیان» با اشاره به استقبال شاعران و هنرمندان کشور از این رویداد ادبی هنری گفت: با نظر شورای سیاستگذاری جشنواره مهلت ارسال اثر به این جشنواره تا ۳۱ مردادماه ۱۴۰۳ تمدید شد.

وی افزود: تمدید بیش از دو ماهه این جشنوراه به دلیل تقارن اختتامیه با چهلم رئیس جمهور محترم و شهدای خدمت و به سبب آن برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و فضای حاکم بر کشور در آن ایام است.

پرنیان تصریح کرد: همچنین با عنایت به در پیش بودن ماه محرم و صفر و پس از آن حماسه عظیم اربعین، جمع بندی دبیرخانه جشنواره بر تمدید مهلت ارسال اثر تا پایان مرداد ماه خواهد بود.

دبیر دومین جشنواره ملی شعر طنز عدلیه ضمن دعوت مجدد از تمامی هنرمندان و علاقه مندان به حوزه شعر طنز، گفت: این جشنواره در سه بخش فرهنگ همراه، قوه قوی و بخش ویژه برگزار می‌شود.

وی افزود: پیشگیری از وقوع جرم و آسیب‌های اجتماعی با محوریت تلفن همراه مهمترین هدف از برگزاری این جشنوار بوده که این موضوع در مدت تمدید جشنواره از طریق تولیدات رسانه‌ای مختلف پیگیری می‌شود.

پرنیان در پایان نیز تصریح کرد: تلفن همراه، فرصت‌ها، آسیب‌ها و چالش‌های آن موضوع بدیع و جذابی است که از ابعاد مختلف می‌تواند دست مایه هنرمندی شاعران حوزه طنز قرار گیرد.