30 آذر ماه 1402
Print Friendly, PDF & Email

مسئول سازمان بسیج رسانه استان یزد با اشاره به اهمیت تغییر زمان برگزاری سومین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر در این استان، گفت:‌ آخرین مهلت ارسال آثار به این رویداد استانی را تا ۳۰ آذرماه تعیین شده است.

به گزارش پایگاه خبری یزدباما به نقل از خبرگزاری فارس از یزد، سرهنگ «علی‌محمد پارسائیان‌» صبح امروز در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اشاره به اهمیت برگزاری سومین دوره جشنواره ابوذر در استان یزد، اظهار کرد:‌ «شعار سال»، «جهاد تبیین»، «پیوند رسانه و صنعت»، «مقابله با آسیب‌های اجتماعی»، از جمله محورهای این دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر یزد است.

وی «دستاوردهای انقلاب اسلامی»، «بسیج و حوزه اقدام»، «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی»، «مکتب شهید سلیمانی»، «امید و نشاط آفرینی»، از دیگر محورهای ملی این دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر دانست و افزود:‌ «خانواده، جامعه و فرزندآوری» و «سبک زندگی ایرانی- اسلامی» نیز باید به عنوان محور مد نظر قرار گرفته شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان یزد، «آب»، «فرزندآوری» و «جمعیت» را محورهای استانی این دوره جشنواره ابوذر در استان یزد دانست و گفت: آثار در نظر گرفته شده باید در قالب گزارش تحقیقی و تحلیلی، گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موش گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدیویی، مستند و پادکست ارائه کنند.

ارسائیان با بیان این‌که در زمان برگزاری اختتامیه سومین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان یزد تغییراتی رخ داده است، تصریح کرد:‌ آخرین مهلت ارسال آثار به این رویداد استانی را تا ۳۰ آذرماه تعیین شده است.

وی ادامه داد:‌ طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است مراسم اختتامیه سومین دوره جشنواره ابوذر در استان یزد ۲۰ دیماه ۱۴۰۲ و با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار شود.

مسئول بسیج رسانه استان یزد تأکید کرد: علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار خود به سایت yazd.basijrasaneh.ir مراجعه کنند.

پارسائیان در پایان با اشاره به اهمیت مشارکت تمام دستگاه‌های فرهنگی استان برای برگزاری رویدادهای رسانه‌ای نظیر جشنواره ابوذر، خاطرنشان کرد: این دوره رویداد رسانه‌ای ابوذر با همکاری مشترک بسیج رسانه استان و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی برگزار می‌شود.