Print Friendly, PDF & Email

پایگاه خبری یزدباما: نمایش «جی G » به کارگردانی «صادق نصیری»  در همایش آثار برگزیده جشنواره های تئاتر استان‌ها در تهران

پایگاه خبری یزد باما:صادق نصیری کارگردان نمایش «جی G » در گفتگویی در این خصوص گفت همایش آثار برگزیده جشنوار های تئاتر استان ها در تهران به نوعی جایگزین جشنواره منطقه ای شده است و در این همایش فیلم نمایش  برای داوران به نمایش در می آید و مورد قضاوت قرار می گیرد.

لازم به ذکر است : همایش آثار برگزیده جشنواره های تئاتر استان ها در تهران از تاریخ ۱۳ تا ۲۴ آذر ماه با حضور کارگردان‌هایی که آثارشان در جشنواره‌های استانی برگزیده شده است، در سالن مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

در این همایش کارگردان‌ها به همراه فیلم آثارشان حضور پیدا خواهند کرد و بعد از اکران آثار، هیئت بازبینی به داوری نمایش‌ها می‌پردازند تا در صورت کیفیت لازم برای جشنواره بین‌المللی فجر و فجر استانی انتخاب شوند.
 علاوه بر کارگردان‌ها، روسای انجمن‌های نمایش هر استان نیز در این همایش حضور پیدا کنند و بخشی از آثار برای جشنواره بین المللی فجر و اجرا در تهران و بخشی دیگر از آثار برای حضور در جشنواره فجر استانی انتخاب می‌شوند.

در این همایش فیلم نمایش  «جی G » به نویسندگی «کیوان محمدی » و کارگردانی صادق نصیری یکشنبه  1395/9/21 به نمایش در خواهد آمد

photo_2016-12-01_01-27-10