Print Friendly, PDF & Email

رییس  حوزه هنری کشور با صدور حکمی رئیس جدید حوزه هنری استان یزد را منصوب و معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری یزد باما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حوزه هنری استان، محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با صدور حکمی «حسام سالکی» را به عنوان رئیس جدید حوزه هنری استان یزد منصوب و معرفی کرد.

در بخشی از حکم انتصاب رییس جدید حوزه هنری آمده : مردم غیور استان یزد، با شمّ فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مثال‌زدنی‌شان همیشه از پیش‌روان پیش‌رانی تمدّنی ایران، از پیش‌تازان دفاع از حق و از طلایه‌داران اعتلای انقلاب اسلامی بوده‌اند و یاد و منش عالمان و شهیدان و جهادگران این خطّه‌ی عزیز، از پشتوانه‌های ایران سربلند آینده به‌شمار می‌رود. در این راه، فعال‌تر کردن ظرفیت‌های نسل جوان هنرمندان یزدی برای تبیین دیروز و فردای درخشان این سرزمین، ضرورت دارد.

در ادامه این حکم آمده است؛ «ضمن قدردانی از مجاهدت‌های برادر ارجمندم آقای محمّد صادق کوچک‌زاده، به حکم شناخت کافی جناب‌عالی از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری این استان و با عنایت به سوابق و تجربیات و توانایی‌های شما، به پیشنهاد معاون محترم راهبری استان‌های حوزه هنری، شما را با حفظ سمت به «ریاست حوزه هنری انقلاب اسلامی استان یزد» منصوب می‌نمایم.

حسام سالکی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی است، وی پیش از این سابقه‌ معاونت فرهنگی حوزه هنری استان یزد، مسئولیت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان یزد و معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد را در کارنامه دارد.