استاندار یزد :
Print Friendly, PDF & Email

استاندار یزد گفت: روابط عمومی ها نقش مهمی در تبیین و بیان عملکرد و دستاوردهای انجام شده دارند و این مهم باید در راس فعالیت های روابط عمومی ها قرار گیرد.

به گزارش  پایگاه خبری یزد باما به نقل از خبرگزاری ایرنا – یزد ، مهران فاطمی، روز شنبه در همایش شورای هماهنگی روابط عمومی ها استان که در محل سالن همایش شهید منتظر قائم استانداری برگزار شد افزود: اگر عملکردها برای مردم بیان نشود یعنی هیچ کاری انجام نشده و لذا جهاد تبیین و اعلام فعالیت های انجام شده یکی از وظایف مهم روابط عمومی ها است.

وی ادامه داد: خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در شورای هماهنگی روابط عمومی ها ی استان یزد انجام شده و امیدواریم با توجه به برنامه ریزی این شورا در راستای توانمندی سازی روابط عمومی و همچنین حضور تخصصی مدیران روابط عمومی در سمت خود شاهد تسریع در این امر باشیم.

استاندار یزد گفت: روابط عمومی ها به عنوان پیشانی و اولین واحدی هستند که مورد مراجعه مردم قرار می گیرند و لذا برخورد خوب و پیگیری درست و راهنمایی اصولی مردم تا زمان حصول نتیجه از وظایف مهم روابط عمومی ها است.

همچنین علی صالحی، مدیرکل روابط عمومی استانداری و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در این همایش گفت: خوشبختانه با توجه به پیگیری های انجام شده و بعد از مدتی که به دلیل کرونا امکان برگزاری دوره های آموزشی وجود نداشت، این همایش دومین نشست روابط عمومی های استان است که بعد از کرونا تاکنون به صورت حضوری برگزار می شود و برگزار ی دوره های آموزشی و تهیه امکانات مناسب برای روابط عمومی در دستور کار این شورا قرار دارد.

در این نشست احمد آبایی در رابطه با اخلاق اسلامی و روابط عمومی سخنانی را بیان کرد، همچنین از مسعود طوفان مدیر سابق روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و امیر ترفی نژاد مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان که از قسمت روابط عمومی منتقل شده اند، تجلیل شد.