Print Friendly, PDF & Email

پایگاه خبری یزد باما؛به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان یزد: کارگاه آموزشی پوستر با موضوع «سلام زندگی» با حضور میثم نامدار مدرس دانشگاه و عضو رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران در پردیس هنر و معماری دانشگاه امام جواد(ع) یزد در حال برگزاری است.

این کارگاه دو روزه صبح شنبه 28 آذر با سخنرانی این مدرس دانشگاه در جمع کارشناسان و اعضای انجمن طراحان گرافیک استان در سالن اجتماعات دانشگاه علم و هنر یزد آغاز شد و سپس با حضور افراد منتخب در پردیس هنر و معماری دانشگاه امام جواد(ع) ادامه یافت.
در این کارگاه دو روزه هنرمندان و طراحان گرافیک زیر نظر استاد نامدار به خلق اثر در زمینه پوستر با موضوع «سلام زندگی» می پردازند.
نمایشگاهی از آثار منتخب نیز در نگارخانه سوره حوزه هنری یزد به نمایش گذاشته خواهد شد.
موضوع «سلام زندگی» براساس منویات و تأکیدات رهبر معظم انقلاب درباره جمعیت، امید به آینده، ایجاد روحیه نشاط و پویایی اجتماعی با رویکرد چشم انداز ایران آینده در افق 1404 انتخاب شده است.
به گفته دشتی مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری یزد کشف استعدادها و خلاقیت های هنری جوان و حمایت از آنان، تقویت بنیه علمی و مهارتی هنرمندان و طراحان گرافیک استان، رونق افزایی گرافیک فرهنگی در کنار گرافیک تجاری و سوق دادن هنرمندان به سمت موضوعات فاخر و ارزشمند از مهمترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی است.
این کارگاه که با همکاری حوزه هنری استان یزد، انجمن طراحان گرافیک یزد و پردیس هنر و معماری دانشگاه امام جواد(ع) یزد برگزار شده عصر امروز 29 آذر به کار خود پایان می دهد.