Print Friendly, PDF & Email

پایگاه خبری یزد باما‎؛به گزارش روابط عمومی، امورفرهنگی و اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد معاون صنایع دستی این اداره کل در این خصوص گفت: اداره کل میراث فرهنگی استان آذربایجان غربی به منظور برگزاری هر چه پربارتر دوسالانه ملی نگاره های چوبی، از تمامی هنرمندان و صنعتگران استان یزد جهت شرکت در این دوسالانه دعوت کرده است.

محمدرضا دهقان مهرجردی افزود: در این راستا هنرمندان و صنعتگران فعال و شاخص هنرهای چوب استان می توانند جهت شرکت در این دوسالانه تصاویر آثار خود را با ذکر نام، نوع تکنیک، نام اثر، ابعاد، سال اجرا و … طبق فرم مخصوص پس از ورود به سایت مربوطه ارسال یا به این معاونت تحویل نمایند.

وی عنوان کرد: تاریخ ساخت آثار باید بعد از فروردین 1390بوده و در سایر مسابقات و نمایشگاه‌های نگاره‌های چوبی شرکت داده نشده باشد، آثار ارائه شده باید از لحاظ محتوا و قالب ، ضمن دارا بودن هویت ایرانی ، اسلامی و حفظ اصول زیبایی شناسی واجد خلاقیت و مبتنی بر اصول طراحی شده باشد، آثار ارسالی دوسالانه نباید از طرح و آثار هنرمندان دیگر کپی برداری شده باشد، حداکثر تعداد آثار ارائه شده از هر هنرمند 3اثر خواهد بود و همچنین در صورتی که آثار با مشارکت بیش از یک هنرمند انجام شده باشد مشخصات و نام سایر هنرمندان ذکر شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: مهلت ارسال تصاویر آثار تا اول بهمن ماه می باشد و نتایچ دواری هفتم تا هشتم بهمن ماه به هنرمندان اعلام می گردد. همچنین این نمایشگاه در روز بیست و پنجم بهمن ماه افتتاح می شود.

گفتنی است: شرکت کنندگان می‌توانند تصاویر آثار خود را حد اکثر تا اول بهمن ماه با ورود به سایتwww.urmiachto.ir  و از طریق آگهی شرکت در دو سالانه ملی نگاره های چوبی ارسال نمایند .