Print Friendly, PDF & Email

پایگاه خبری یزدباما؛به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد؛در ابتدای این مراسم  که در شهرستان مهریز برگزار شد سید رضا آقایی ضمن تقدیر و تشکر از ادارات همکار و شرکت کنندگان در این مسابقه به ارائه گزارش مختصری از برگزاری مسابقه عکس محرم پرداخت.

وی گفت: از مجموع ۵۶١ اثر رسیده از ٧٠ عکاس، نهایتا ٣٧ عکس انتخاب شده که به ده نفر از برگزیدگان در این مراسم جوایزی اهداء خواهد شد.
سید محمد رستگاری فرماندار مهریز نیز ضمن تشکر ازهنرمندان  شهرستان گفت: ما از کمبودها و مشکلات راه هنرمندان شهرستان آگاه هستیم و درصددیم تا این مشکلات را به حداقل برسانیم.
همچنین دخیل عباس زارع زاده نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی نیز با تاکید بر ضرورت برپایی نمایشگاهی از این آثار اظهار امیدواری کرد زمینه و بستر مناسب برای رشد استعدادهاو خلاقیتهای هنرمندان متعهد شهرستان فراهم شود .
در ادامه کلیپی از عکس های ارسال شده به مسابقه و هم چنین دو فیلم کوتاه «دایی رمضون» و «برای پدر»ساخته هنرمندان مهریزی به نمایش درآمد.
در پایان این مراسم بیانیه هیات داوران توسط سید حسین امامی مسئول انجمن فیلم و عکس شهرستان قرائت شد و«سید یحیی طباطبایی »، «فرزانه سادات میروکیلی »و«فاطمه سادات حسینی»به عنوان نفرات اول تا سوم  شناخته شده و از آنها تجلیل شد و نفرات چهارم تا دهم مسابقه عکس محرم ، عوامل دو فیلم کوتاه نذر قنات و دایی رمضون  نیز در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند.