Print Friendly, PDF & Email

هیئت انتخاب سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد فیلم‌های راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره را معرفی کردند.

پایگاه خبری یزد باما ،به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، نشست خبری اعلام برنامه های سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد با حضور مدیرکل ارشاد یزد، دبیر اجرایی جشنواره، نماینده بنیاد رضوی، اصحاب رسانه و هیئت انتخاب جشنواره در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار شد.

در این نشست، پس از سخنرانی مسئولان ارشاد و جشنواره، فیلم‌های راه یافته به مرحله نهایی دو بخش مستند و داستانی رضوی توسط هیئت داوران معرفی شدند.

هیئت انتخاب جشنواره فیلم‌های داستانی معرفی شده به مرحله داوری سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی را شامل فیلم‌های زیر دانست:

۱- “بدون لک” به کارگردانی محمدصادق رمضانی مقدم از استان خراسان رضوی

۲- “استخوان” به کارگردانی غلامرضا حیدری از استان تهران

۳- “قرار به کارگردانی علی نیکوکار از استان یزد

۴- “شش خونه” به کارگردانی عباد ادیب پور از استان خوزستان

۵- “مثل بچه آدم” به کارگردانی آرین وزیر دفتری از استان تهران

۶- “مسخ(وحشی)” به کارگردانی مجتبی رضایی از استان آذربایجان شرقی

۷- “بین ما” به کارگردانی مرتضی خانجانی از استان تهران

۸- “ذبح” به کارگردانی آکو زندکریمی و سامان حسین پور از استان کردستان

۹- “سایه ی فیل” به کارگردانی آرمان خوانساریان از  استان تهران

۱۰- “مستوره” به کارگردانی الهام هادی نژاد از استان قم

۱۱- “بازگشت” به کارگردانی شهریار پورسیدیان از استان گیلان

۱۲- “هوادار” به کارگردانی هادی رحیم دل از استان یزد

۱۳- “خوشحال و شاد و بیزارم” به کارگردانی ایمان فرهانی از استان تهران

۱۴- “تالسا” به کارگردانی سیدپرویز شجاعی از استان تهران

۱۵- “آریووالیبال” به کارگردانی محمد بخشی از استان تهران

۱۶- “پیروزی” به کارگردانی نیما شالیکار از استان مازندران

۱۷- “تلخ” به کارگردانی مجید اسماعیلی از  استان تهران

۱۸- “حصیل زهرا” به کارگردانی مهدی میرزایی از استان کرمان

۱۹- “حیوان” به کارگردانی بهمن و بهرام ارک از استان آذربایجان شرقی

۲۰- “مسکوت” به کارگردانی محمد ثریا از استان تهران

۲۱- “ساکنین طبقه آخر” به کارگردانی امیر جلالی از استان یزد

۲۲- “جمعه گل” به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی از استان تهران

۲۳- “لحظه آخر” به کارگردانی جابر نوری از استان قم

۲۴- “پلاک تهران” به کارگردانی علیرضا محزون از استان گیلان

۲۵- “لباس سفید” به کارگردانی الهه منتظری از استان یزد

۲۶- “سفید کمرنگ” به کارگردانی غلامرضا جعفری از استان اصفهان

۲۷- “شاه رخ(ترانه باد)” به کارگردانی یاسر خیر از استان تهران

۲۸- “چتر خاکستری” به کارگردانی محمد پوستین دوز از استان اصفهان

۲۹- “آلبوم” به کارگردانی محمد قاسم پور از استان تهران

۳۰- “مدار بسته” به کارگردانی مرتضی عباسیان از استان تهران

۳۱- “لایو” به کارگردانی اسماعیل عظیمی از استان قم

۳۲- “همسنگر” به کارگردانی مسعود سهیم پور از  استان خوزستان

۳۳- “اَبَتا” به کارگردانی سیدمحمود شریفی اصل از  استان قم

۳۴- “یک شب” به کارگردانی آیدا علی مددی  از استان تهران

۳۵- “زیبای زیبا” به کارگردانی سیدسجاد موسوی از استان قم

۳۶- “امشب” به کارگردانی رعنا صفی یاری از استان تهران

۳۷- “بذار یه امشب بگذره” به کارگردانی حامد قاسمی از استان تهران

۳۸- “خاطرات گلی من” به کارگردانی زانیار محمدی نکو از استان آذربایجان غربی

۳۹- “مِنسی” به کارگردانی علیرضا معصومی از استان همدان

۴۰- “گم و گور” به کارگردانی هادی آقا بزرگی از استان یزد

۴۱ – “ICU “به کارگردانی علی واعظی نسب از استان یزد

۴۲- “لیبرو” به کارگردانی وحید آبرود از استان یزد

۴۳- “ریورس” به کارگردانی مهدی وافی از استان یزد

۴۴- “سرپیری” به کارگردانی محسن حائری زاده از استان یزد

۴۵- “باربرها” به کارگردانی رضا حماسی از استان تهران

همچنین در این نشست فیلم‌های مستند معرفی شده به مرحله داوری سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی به شرح زیر معرفی شدند.

۱- “خانه عروسکها” به کارگردانی محمدرضا بحری از استان یزد

۲- “سلام خدای مهربون” به کارگردانی حسن نقیان از استان اصفهان

۳- “استاج” به کارگردانی محمدجواد دهقان از استان یزد

۴- “تالان” به کارگردانی محمدصادق دهقانی از استان تهران

۵- “فیکا و فیدان” به کارگردانی دلاور دوستانیان از استان البرز

۶- “پله های یک منبر” به کارگردانی اصغر عباسی از استان یزد

۷- “عباس” به کارگردانی فاطمه طال ساز از استان یزد

۸- “دادخدا” به کارگردانی محسن شیرزائی از  استان سیستان و بلوچستان

۹- “بهای خون” به کارگردانی مرجان خسروی از استان تهران

۱۰- “رازهای سرزمین من” به کارگردانی احمد صراف از استان یزد

۱۱- “بی سرزمین تر از باد” به کارگردانی غلامرضا جعفری از  استان اصفهان

۱۲- “خانه سنگی” به کارگردانی محمدعلی یزدان پرست از استان مرکزی

۱۳- “ساز بهار” به کارگردانی محمدعلی رخشانی از استان گیلان

۱۴- “آشنگ” به کارگردانی محمدصادق اسماعیلی از  استان کرمان

۱۵- “داستان عروسکها” به کارگردانی سیدمصطفی فخاری از استان یزد

۱۶- “دادالسلطنه” به کارگردانی هادی احمدی از استان تهران

۱۷- “علمدار” به کارگردانی مجید بهجت از استان یزد

۱۸- “استشهادی برای خانعلی” به کارگردانی آرمان قلی پور از استان چهارمحال و بختیاری

۱۹- “سراج” به کارگردانی محمدرضا دهستانی از استان قم

۲۰- “ماهیاک” به کارگردانی فرح زارع از  استان تهران

۲۱- “شبیه مضحک” به کارگردانی علی محمد ناصر بافقی از  استان یزد

۲۲- “خالو اسدالله” به کارگردانی محمد عسگرخواه از استان مازندران

۲۳- “بابائی” به کارگردانی مظفر حسین خانی از استان مرکزی

۲۴- “بلندای آسمان” به کارگردانی مجید انتظام زاده از استان یزد

۲۵- “خانه حاجی علی اکبر” به کارگردانی محسن عباسی سرچشمه از استان یزد

۲۶- “بازگشت” به کارگردانی رضا نوذری از استان فارس

۲۷- “وایه” به کارگردانی فروزان جاویدی از استان کهگیلویه و بویراحمد